Hakkımızda

“Sanat Her Yerde.” - "Art is Everywhere."

Gürkan AYDOĞDU Interior | Design 2007 yılında Gürkan ve Tuğçe Aydoğdu tarafından kurulmuştur. Dört senedir özellikle başta turizm yapıları olmak üzere; ofis ve konut yapıları gibi birçok projeye imza atmıştır.

Doğada bulunan her şey bizler için bir ilham kaynağı. Yaratılmış, keşfedilen ve keşfedilmeyi bekleyen tüm güzellikler aslında bütünün bir parçası. Sanat ise genlerimize işlenmiş esrarengiz bir nota. Tanrı ile insan arasındaki fark; yok olanı var etme, var olanı yok etmeden ibaret olan ters bir denge. Bu dengeyi bozmadan güzele güzel bakarak ve onu daha güzel kılarak işlemeye tasarım denir. Gözümüzün erişebildiği her yer bir sanat eseri. Mermere, ahşaba, demire vuran sabırlı eller ve onları düşünen, tasarlayan mükemmel beyinler.. İşte bu yüzden "Sanat Her Yerde..."  

Everything in nature is a source of inspiration for us. All the beauty created, discovered and waiting to be discovered is actually a part of the whole. Art is a mysterious note. The difference between God and man; an inversion It is called designing to look at the beauty without compromising this balance and making it more beautiful. Every place our eyes can reach is a work of art. Marble, wood, patient hands hitting iron and thinking, designing perfect minds. That's why "Art is Everywhere ..."

Hakkımızda
10
IN ARCHITECTURE DESIGN

Years of Experience

Professional

Our Team

Telefon
WhatsApp